Sunday, March 19, 2023
Homeराष्ट्रीयबालेन शाहसहितका जनप्रतिनिधिले तिर्नुपर्ने जरिवाना मिनाह - Sankalpa Khabar

बालेन शाहसहितका जनप्रतिनिधिले तिर्नुपर्ने जरिवाना मिनाह – Sankalpa Khabar

काठमाडौं । चुनावको खर्च विवरण नबुझाउने स्थानीय तहका जनप्रतिनिधि र उम्मेदवारको जरिवाना मिनाह भएको छ ।

सरकारले गरेको सिफारिसअनुसार राष्ट्रपति विद्यादेवि भण्डारीले जरिवाना मिनाह गरिदिएकी हुन् । निर्वाचन आयोगले काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाह, बरान उपमहानगरपालिकाका मेयर हर्क राईसहित १ लाख २३ हजार बढिलाई जरिवाना तोकेको थियो ।

फागुन मसान्तसम्मको समय दिएर आयोगले जरिवाना तिर्न ताकेता गर्दै आएको थियो । तर शाहसहितका उम्मेदवाहरुले रकम तिरेका छैनन् । काठमाडौंका मेयर शाहले जरिवाना मिनाह गर्न माग गर्दै सर्वोच्चमा समेत रिट दायर गरेका थिए ।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments