Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/.mysql/#sql-temptable-167d7-220ad1a-fed18.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/globalhoodltd/7pradesh.com/wp-includes/class-wpdb.php on line 2459
Wednesday, October 4, 2023
No menu items!
Homeराष्ट्रीयबागमती प्रदेशका ७ स्थानमा बालेन्द्र अगाडि

बागमती प्रदेशका ७ स्थानमा बालेन्द्र अगाडि

बैशाख ३० मा सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनले देखाएको तथ्य हो, काठमाडौं महानगरपालिकामा बालेन्द्र शाहसँग ६१ हजार ७६७ मत छ । यो मत आगामी चुनावमा बागमती प्रदेशसभातर्फ डोलायमान भयो भने के होला ?काठमाडौं महानगरपालिकाले काठमाडौं जिल्लाका ९ वटा संसदीय निर्वाचन क्षेत्रलाई छुन्छ । निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १० मात्रै महानगरपालिकाले छुँदैन ।महानगरपालिकाले बागमती प्रदेशसभाका १८ वटा निर्वाचन क्षेत्रलाई छुन्छ । अर्थात् बालेन्द्रले महानगरपालिकामा पाएको ६१ हजार बढी मतले बागमती प्रदेशसभाका १८ सीटलाई प्रभावित बनाउने क्षमता

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments