Monday, October 2, 2023
Homeराष्ट्रीयमहानगरले फोहोरको पुनः प्रयोग र प्रशोधन गर्न स्रोतमै वर्गीकरण गर्ने व्यवस्था मिलाउने

महानगरले फोहोरको पुनः प्रयोग र प्रशोधन गर्न स्रोतमै वर्गीकरण गर्ने व्यवस्था मिलाउने

काठमाडौं महानगरपालिकाले पुनः प्रयोग र प्रशोधन गर्न स्रोतमै वर्गीकरण गर्ने व्यवस्था मिलाउने भएको छ।आगामी आर्थिक वर्षको नीति तथा कार्यक्रममा कुहिने फोहोरलाई घरमै मल बनाउने लाग्ने शुल्कमा सहुलियत दिने भएको हो। प्रविधिमा आधारित फोहोर मैला व्यवस्थापन प्रणालीको उपयोग गरी सोलिड वेष्टको दिगो व्यवस्थापन गरिने महानगरको नीति तथा कार्यक्रममा उल्लेख छ। यसको कार्यान्वयनको लागि छुट्टै परियोजना सञ्चालन गरी जिरो वेष्ट कार्यान्वयन अवधारणा ल्याइने मेयर बालेन्द्र शाहले बताए। फोहोरबाट उmर्जा उत्पादनको

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments