Thursday, April 25, 2024
Homeराष्ट्रीयबालेन साहको चुनाव खर्च : तीन लाख ९४ हजार चार सय ८९

बालेन साहको चुनाव खर्च : तीन लाख ९४ हजार चार सय ८९

काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र साहले चुनावी खर्च विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । उनले चुनावी अभियानमा जम्मा खर्च तीन लाख ९४ हजार चार सय ८९ रुपैयाँ खर्च भएको बताएका छन् । त्यसमा पनि मतगणनाको समयमा मात्रै १ लाखभन्दा बढी खर्च भएको भएको उनले बताएका छन् । अगाडि नै खर्च विवरण सार्वजनिक भइसक्नुपर्नेमा विभिन्न कारणले ढिलो भएको भन्दै उनले माफी पनि मागेका छन् । 

मतगणना ढिलो भएर निर्वाचन प्रक्रियालाई लामो र बोझिलो बनाएको र उम्मेदवारका लागि महँगो बनाइरहेको भन्दै उनले यसमा सबैको ध्यान जान जरुरी रहेको बताएका छन् ।उनले अगाडि भनेका छन्, ‘एउटा उम्मेदवारका रुपमा हामीले जुन साथ र विश्वास पायौँ, त्यसलाई संसारको सबै भन्दा शक्तिशाली कम्प्युटरले जस्तो सुकै तालिकामा कुनै पनि संख्या राखेर देखाउन सक्दैन । त्यो अमूल्य साथ र विश्वासले दिएको जिम्मेवारी पूरा गराउन हामी हरसमय खटिरहनेछौँ ।’  • प्रकाशित मिति : १ घण्टा अघि,  


फरकधारमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक, ट्विटर, टिकटक, युट्युबमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}
(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments