Sunday, March 3, 2024
Homeराष्ट्रीयस्वतन्त्र उम्मेदवारी अभियान र रवि लामिछानेबीच छलफल

स्वतन्त्र उम्मेदवारी अभियान र रवि लामिछानेबीच छलफल

विवेकशील अभियान, स्वतन्त्र उम्मेदवारी अभियान र रवि लामिछानेले खोलेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीबीच छलफल भएको छ ।शनिबार काठमाडौं भएको छलफल सकारात्मक भएको काठमाडौं–१ मा स्वतन्त्र उम्मेदवारी घोषणा गरेका पुकार बमले जानकारी दिए ।

छलफलको समन्वय वरिष्ठ कलाकार निर्मल शर्माले गरेका थिए । छलफलमा निकिता पौडेलको पनि उपस्थिति रहेको थियो ।छलफलपछि पुकारले फेसबुकमा लेखेका छन्, ‘विवेकशील अभियान, स्वतन्त्र उम्मेदवारी अभियान र रविजीले सुरु गर्नुभएको नयाँ पार्टीको बारेमा गहन छलफल भयो । आगामी निर्वाचनको बारेमा समेत प्रारम्भिक छलफल भयो । छलफल सकारात्मक भएको छ ।’   • प्रकाशित मिति : ३६ मिनेट अघि,  


फरकधारमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक, ट्विटर, टिकटक, युट्युबमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}
(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments