Sunday, March 3, 2024
Homeराष्ट्रीयओलीलाई भेट्न बालकोट पुगे बालेन, पाए तबला उपहार

ओलीलाई भेट्न बालकोट पुगे बालेन, पाए तबला उपहार

काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र शाह (बालेन) ले नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई भेटेका छन् । उनले बुधबार साँझ बालकोट पुगेर ओलीसँग भेट गरेका हुन् । भेटमा ओलीले बालेनलाई तबला उपहार दिएका छन् । भेटघाटपछि पूर्वप्रधानमन्त्री समेत रहेका ओलीले बालेनलाई तबला उपहार दिएको एमाले नेता कर्णबहादुर थापाले जनाएका छन् । साथै, भेटमा ओली र बालेनबीच काठमाडौं महानगरको समग्र विकासका बारेमा छलफल भएको बताइएको छ ।यसअघि बालेन महानगरमा आफ्नो जित सुनिश्चित भएपछि ओलीलाई भेट्न बालकोट पुगेका थिए ।    • प्रकाशित मिति : १९ मिनेट अघि,   अन्तिम अपडेट : १६ मिनेट अघि


फरकधारमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक, ट्विटर, टिकटक, युट्युबमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}
(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments